Vítejte na našich webových stránkách

Rádi bychom Vás prostřednictvím webových stránek seznámili s naší mateřskou školou, a také rodiče našich dětí pravidelně informovali o týdenním programu.

SOUKROMÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA "SLUNÍČKO", s.r.o.

ŠEVCOVSKÁ 2681/25, ZLÍN

TEL.: 737 194 994

Jsme soukromá mateřská škola rodinného typu s krásnou zahradou, která nabízí nejen přátelské prostředí pro děti i rodiče, ale také kvalitní předškolní vzdělávání. Jsme zařízení s kapacitou 18 dětí téměř v centru města Zlín. V letošním roce oslavíme třicáté výročí založení naší školy.

Srdečně Vás zveme do naší mateřské školy "SLUNÍČKO", s.r.o. v případě, že máte zájem si naší školku prohlédnout a umístit k nám Vaše dítě. Doporučujeme se předem domluvit telefonicky na výše uvedeném telefonním čísle.

Žádosti pro nástup dětí od 1. září 2024 si můžete vyzvednout kdykoliv přímo v naší mateřské škole "Sluníčko", s.r.o., nebo si je vytisknout z našich webových stránek a dostavit se s vyplněnou žádostí v den zápisu.

Děti přijímáme i průběžně během školního roku, v případě nenaplněné kapacity, stačí napsat email, nebo nás kontaktovat telefonicky.

PROVOZ MŠ JE OD 7:00 DO 17:00

Škola je umístěna v jednodomku /tzv. Baťovském domku/, který je částečně zrekonstruován, s krásnou zahradou. Mateřská škola je postavena v činžovní a vilkové části nedaleko centra města Zlín. Tato patrová budova je majetkem města a pronajímá ji zřizovateli k daným účelům. Protože budova není typicky školní budovou, nejsou její prostory i přes veškeré stavební úpravy moc velké, ale jsou uzpůsobeny tak, aby splňovaly podmínky pro předškolní vzdělávání dětí.

V suterénu mateřské školy se nachází třída s barevnými dětskými stolečky propojená s kuchyní, kde se děti stravují, ale také třeba malují. Děti zde mají možnost také sledovat práci paní kuchařky. Dále se zde nachází šatna se skříňkami, toalety a koupelna.

V horní části budovy je prostorná herna a oddělená ložnice pro děti. Součástí herny je malá průchozí kancelář. V tomto uspořádání vidíme určitou výhodu vzhledem k adaptaci dětí na prostředí, které je velmi podobné domácímu prostředí. K budově náleží také školní zahrada, která je vybavená mnoha dřevěnými průlezkami, pískovištěm, skluzavkami, houpačkami, dřevěným domečkem, trampolínou, lanovou stěnou a nově vybudovaným hřištěm z tartanu. V letních měsících je na zahradě umístěn bazén. Pod altánkem v letních měsících stolujeme. Vzhledem k svažitému terénu je zahrada využívána i v zimních měsících.

Naše vnitřní prostory

Mateřská škola "Sluníčko", s.r.o.
Ševcovská 2681/25, 76001, Zlín
ms.slunicko.sro@seznam.cz