TÝDENNÍ PROGRAM PRO DĚTI

 18. 11. – 22. 11. 2019

 

Tématický blok: Když padá listí

Týdenní podtéma: Zvířátka na podzim v pohádkách

 

Jak se připravují zvířátka na zimu, odlet ptáků na jih, starost člověka o domácí i volně žijící zvířata – příprava krmení na zimu. Poslech pohádek, povídek i bajek, v nichž vystupují zvířátka. Opakování pravidel třídy.

 

PŘEDŠKOLÁCI: procvičení jemné motoriky ruky, zraku, sluchu- příprava na psaní

 

PONDĚLÍ

Od 14:30 - Zdravé pískání na flétnu

 

ÚTERÝ

Poslední odpolední plavání v Zimních lázních – odchod z Mš ve 14:15. Děti budou mít batůžky s plavkami, ručníkem, koupací čepicí a crocskami. Děti si vyzvedněte v bufetu Městských lázní 16:15 – 16:30

 

STŘEDA

Od ranních hodin individuální logopedie s M. Maňasovou. /Přineste si sešity!!/

 

Od 14:30 - Hravá angličtina

 

ČTVRTEK

Výtvarné činnosti

 

PÁTEK

Od 9:00 – Zpívání u klavíru

 

 

Vážení rodiče,

 

blíží se Mikuláš a vánoce v MŠ. Tradičně vás prosíme, dle svých možností o přispění pro děti buď dárkem, nebo finančním darem, který zhodnotíme pod stromečkem. /Jako každý rok bude v šatně dětí malý stromeček, na němž budou papírové baňky s přáním pro Ježíška. Zde si můžete vybrat jakékoliv přání a dětem ho splnit./

 

Mikulášská nadílka bude 4.12. v 16 hod.

(jen pro děti  - připravte prosím jednoduché  kostýmky čertík, andílek).

 

17. 12. - 16.00Vánoční koledování v MŠ, tvořivé odpoledne děti s rodiči. S ochutnávkou vánočního cukroví, které připravíme společně s dětmi. Budeme rádi, když se pochlubíte i vašimi vánočními recepty a přinesete nám je v tento den ochutnat.

 

19. 12. – dopoledne bude nadělování ve školce – Ježíšek – dárky, které naleznou děti pod stromečkem  budou pro všechny společné a zůstávají v MŠ. Poté bude následovat slavnostní oběd.

 

                                  Děkuji za děti M.Gavendová .