Diskusní téma: Kniha návštěv

Datum: 22.04.2015

Vložil: Lenka a Jarda

Titulek: ZOO Lešná - fotogalerie - poděkování

Dobrý den, zhlédli jsme fotogalerii návštěvy v ZOO Lešná. Počasí bylo přímo "sluníčkové", děti maximálně spokojené...fotky opravdu moc hezké. Díky vám všem za péči o naše miláčky.

Lenka a Jarda

Datum: 16.01.2015

Vložil: Matej a Lenka

Titulek: Dekujeme

Dekujeme celemu kolektivu MS Slunicko za bajecny tydenni zimni pobyt na Solani. Matej vypravi spousty zazitku s pridavnymi jmeny jako 'uzasny, bajecny, skvely, luxusni'. Matej a Lenka Zemanovi

Datum: 08.11.2014

Vložil: rodiče

Titulek: Halloweenský lampioňáček

Děkujeme tetám za nádherně připravený program "Noc ve školce a halloweenský lampiónový průvod". I z fotek je vidět, že si to děti užívaly.

Datum: 19.06.2014

Vložil: Joana from Portugal

Titulek: Visiting the Czech Kindergaten

Very pleasant and nice visit! :-)
Simpática e agradável visita! :-)

Joana

Datum: 19.06.2014

Vložil: rodič

Titulek: nástěnka

OPĚT krásná nástěnka z úžasných výtvorů dětí, ke kterým je vedou naše tety :) Děkujeme

Datum: 28.05.2014

Vložil: Babinka Lenka Zemanová

Titulek: Škola v přírodě - Všemina

...vidím, že i přes nepřízeň počasí dokážete děti zabavit. Vypadají velmi spokojeně. Zdravím a přeji vám všem příjemný zbytek pobytu.

Datum: 15.05.2014

Vložil: Zemanová Lenka

Titulek: Den matek - poděkování

Chtěla bych poděkovat celému kolektivu vaší MŠ Sluníčko za krásné vystoupení, které jste spolu s dětmi uspořádali ke Dni matek. Díky za váš trpělivý a přátelský přístup k dětem, o které se staráte. Vždy se těchto akcí velmi ráda účastním. Babička Matěje Zemana, Lenka

Datum: 09.11.2013

Vložil: Lenka

Titulek: Halloween

Děkujeme kolektivu MŠ Sluníčko za perfektně připrevenou akci Halloweenská noc, Matěj i my jsme byli nadšeni.

Datum: 12.10.2010

Vložil: dobryden