Týdenní program

29. 4. - 3. 5. 2024

Tematický blok: Vítáme jaro

Týdenní podtéma: Slavíme svátek čarodějnic + Zvířata v trávě

Znát význam svátku, spolupodílení se na výzdobě naší MŠ, písničky a básničky k danému tématu, oslava Reje Čarodějnic, prožít si radost a veselí.

Živočichové v zahradě a na louce, jejich charakteristika, pozorování na louce a zahradě. Život různého létavého a lezoucího hmyzu. Kde žijí a kde se s nimi můžeme setkat. Práce s knihou, encyklopedií.

Činnost s předškoláky:

• umět charakterizovat povahy pohádkových bytostí, pracovní listy s danou tématikou

• procvičování koordinace jemné motoriky ruky, zraku, sluchu – příprava na psaní

PONDĚLÍ

Povídání si o prožitém víkendu.

3. Plavání: odchod z Mš ve 14:15. Děti budou mít batůžky s plavkami, ručníkem, koupací čepicí a crocskami. Děti si vyzvedněte v bufetu Městských lázní 16:15 – 16:30.

Děti, které plavat nepůjdou si vyzvedněte v MŠ do 15:00.

ÚTERÝ

Divadlo Malá Scéna - představení Malá čarodějnice (prosíme přiveďte děti do 9:00).

STŘEDA

Státní svátek

ČTVRTEK

Od 8:00 keramika s tetou Ditou.

Pozorování života v trávě na školní zahradě.

PÁTEK

Koncert na Malé Scéně, prosíme přiveďte děti do 9:00.

..

Prosíme, aby rodiče předškoláků absenci dětí stále omluvili v omluvných listech, které naleznete v šatně MŠ.